Kašírování

Jsem, jaká jsem.


Mám velká prsa, velký zadek, silná stehna a paže…..a mám pěkný pas, hezký, symetrický obličej, pěkné oči a vlasy. Mám charisma.

Tohle všechno propojím do vyváženého celku.


Pokud mi vadí silné paže (které jsou v rodině dědičné), tak jednoduše nenosím samotné topy se špagetovými ramínky, ani nátělníky. Ovšem jednoduše je použiju k vrstvení na jednoduché těsné tričko s velkým výstřihem a nebo ho naopak doplním bolerkem, svetříkem nebo sáčkem.

z4986912x

Zásadně nenosím vytahané věci, ale dávám důraz na pas.

Výjimkou jsou tuniky a podobné kousky.

XLmalecerne

Není nic víc sexy, než ženská postava přesýpacích hodin.

A opakuju, že je zcela jedno, kolik kil máte.

Taková postava evokuje symetrii, ale taky sex appeal, hojnost a plodnost.

Znám mnoho žen, které berou velká ňadra jako něco, co jim na sobě vadí. Já musím říct, že je beru celý život jako velkou přednost, které pochopitelně ráda využívám ;-).

fashion2

Miluju boty na podpatcích. Nesnáším chůzi na nich.

Holt všechno je o kompromisu.

Moje nohy nikdy bez podpatků nebudou štíhlejší ani delší. Proto je nosím.

A pokud použijete v létě botky tělové barvy, novy se vám prodlouží o to víc. A hodí se k čemukoli.

Ale klidně nosím i žabky, tenisky a baleríny.

Jen k tomu volím jiný outfit.

Potlačte nedostatky a dejte na odiv to, co na sobě milujete. A je celkem jedno, zda jsou to vlasy, obličej, ruce nebo lýtka.

Pokud vám vadí pohledy na velké poprsí, zakašírujte ho výrazným šátkem kolem krku nebo velkou barevnou broží, například v podobě květiny. Ale i výrazným šátkem nebo čelenkou ve vlasech. Zkrátka odveďte pozornost.

scarf

Máte-li postavu hrušky, volte dolu vždy tmavší, tlumenou barvu nebo jednoduše využijte ledabyle ovázaný svetřík kolem boků. Udělejte si z něj jednoduše doplněk.

Pokud vaše bříško připomíná panáčka Michellina a vy si chcete vzít splývavé šaty, nebojte se použít stahovací prádlo. Body, vysoké kalhotky, klidně až pod prsa, stahovací „podšaty“.

Nejen, že vám to ubere kila, ale uvidíte, jak se postava zpevnila.

A že je takové prádlo asexuální? To byste se tedy divily! Takové vysoké černé kalhotky s krajkou mohou být tedy zatraceně sexy!

img_01_magnet_blanchporte_2239821